۱۷:۲۱
منبع: طرفداری
دسته: ورزشی
کد خبر: 26993133
تنیس مسترز شانگهای؛ الکساندر زورف و دنیل مدودف به فینال مسابقات راه یافتند

تنیس مسترز شانگهای؛ الکساندر زورف و دنیل مدودف به فینال مسابقات راه یافتند

مسابقات 1000 امتیازی مسترز شانگهای به آخرین مرحله خود رسیده است.
به اشتراک بگذارید:

طرفداری- الکساندر "ساشا" زورف و دنیل مدودف به فینال مسابقات شانگهای رسیدند.

به گزارش طرفداری، در ادامه مسابقات تنیس 1000 امتیازی مسترز شانگهای، دنیل مدودفِ روس در مرحله نیمه نهایی برابر استفانوس سیتسیپاسِ یونانی قرار گرفت و پس از یک بازی بسیار نزدیک و سخت، با حساب 2-0 پیروز و برای نخستین بار به فینال مسترز شانگهای راه یافت. مدودف در راند اول بازی با امتیاز تای بریک و با حساب 7-6 پیروز شد. راند دوم بازی نیز کار سختی پیش روی هردو تنیسور بود، در سویی سیتسیپاس نمی خواست مغلوب شود و در مقابل، مدودف در پی پایان کار بود. سرانجام در یک بازی زیبا و مهیج، این مدودف بود که با حساب 7-5 پیروزی را از آن خود کرد.

در سوی دیگر جدول، الکساندر زورف آلمانی، مرد شماره 6 تنیس جهان با متئو برتینیِ اهل ایتالیا دیدار کرد. زورف که روز گذشته در یک دیدار تاریخی موفق به شکست راجر فدرر شده بود، می دانست که هر گونه تعلل می تواند او را از رسیدن به فینال باز دارد. بازی با عملکرد خوب زورف آلمانی همراه شد و او در دو ست پیاپی و با نتایج 6-3 و 6-4 موفق به شکست برتینی شد. این ششمین حضور زورف در فینال مسابقات مسترز می باشد.

دیدار الکساندر زورف و دنیل مدودف در فینال بازی ها، فردا، یکشنبه از ساعت 12:00 به وقت تهران آغاز خواهد شد. آخرین دیدار دو تنیسور در یک رویداد مهم به مسابقات اوپن کانادا بازی می گردد. در آن رویداد، زورف به سادگی موفق به شکست مدودف شد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار