۱۹:۲۰
منبع: فارس
دسته: فرهنگی
کد خبر: 26994739
‌خدمات‌رسانی خادمین‌الحسین سازمان بهشت زهرا (س) در کربلای معلی/آمادگی اسکان 20 هزار نفر زائران حسینی

‌خدمات‌رسانی خادمین‌الحسین سازمان بهشت زهرا (س) در کربلای معلی/آمادگی اسکان 20 هزار نفر زائران حسینی

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به خدمات‌رسانی خادمین‌الحسین سازمان بهشت زهرا (س) در کربلای معلی از آمادگی اسکان 20 هزار نفری زائران حسینی در شهرهای نجف و کربلا خبر داد.
به اشتراک بگذارید:

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرری اظهار داشت: روند خدمات‌رسانی و تجهیز 4 طبقه از ساختمان محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران در کربلا توسط پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) به صورت شبانه روزی انجام شد.

وی با اشاره به آمادگی کامل برای پذیرایی از زائران حسینی ادامه داد: مساحت هر طبقه از این ساختمان هشت طبقه محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران 500 مترمربع است که ظرفیت هر سالن در طبقات حدود 160 نفر پیش بینی شده و خدمات رسانی فنی برای برپایی 8 حمام و سرویس بهداشتی در کنار هر کدام از سالن‌ها و مفروش کردن هر سالن با تشک مخصوص استراحت خادمین الحسین شهرداری تهران پیش بینی شده است.

شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به حضور بیش از 50 نفر از پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در قالب اکیپ خادم الحسین(ع) در شهر کربلا و نجف اشرف اشاره کرد و افزود: این گروه ازچندی پیش کار کمیته اسکان ستاد اربعین شهرداری تهران را بر عهده داشته و به عنوان اولین اکیپ اعزامی و پیشرو به کشور عراق برای فراهم کردن امکانات اولیه برای حضور پرشور عاشقان حسین(ع) در اربعین 1398 اعزام شدند.
خال از استقرار تیم های عملیاتی اسکان شهرداری تهران در شهرهای کربلا و نجف خبر داد و خاطرنشان کرد: خدمات‌رسانی پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) برای انتقال ملزومات و وسایل مورد نیاز جهت اسکان زائرین اربعین به ساختمان محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران واقع در شارع الحسین(ع) ادامه دارد.

وی به تجهیز محل‌های درنظر گرفته شده و آمادگی اسکان 20 هزار نفری زائران حسینی در شهرهای نجف و کربلا اشاره کرد و یادآور شد: خدمات رسانی فنی، نظافت، بارگیری و انتقال ملزومات و وسایل مورد نیاز برای تجهیز محل اسکان خادمین الحسین شهرداری تهران در جریان است و خادمین الحسین سازمان بهشت زهرا(س) با همدلی جهت خدمات‌رسانی مطلوب به زائرین اربعین حسینی(ع) در تلاش هستند.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) با اشاره به بازدید روزهای اخیر اعضای شورای اسلامی شهر تهران و هیئت اعزامی شهرداری از محل استقرار نیروهای اعزامی خدام الحسین شهرداری تهران در نجف اشرف تصریح کرد: این هیئت اعزامی شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تهران با سفر به کشور عراق و شهر نجف اشرف از محل های استقرار نیروهای خادم الحسین شهرداری تهران و پرسنل شریف و زحمتکش خدمات شهری و سازمان بهشت زهرا(س) بازدید کردند.

خال دیدار و گفت‌وگوی این هیئت اعزامی با سید احمد طالقانى عضو شورا و مسؤول اربعین عتبه علویه در نجف اشرف و حمید مکارم شیرازی سرکنسول ایران در نجف یادآور شد و ابراز داشت: طرفین در این نشست‌ها پس از بازدید روند خدمات رسانی به زائرین در خصوص آخرین وضعیت آماده‌سازی و تمهیدات صورت گرفته جهت حضور هرچه مناسب‌تر زائران عتبات عالیات در روزهای منتهی به اربعین حسینی تبادل نظر کردند.

انتهای پیام/67052/م/ث30

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار