۱۹:۲۷
منبع: طرفداری
دسته: ورزشی
کد خبر: 26994813
اسطوره‌های رنجرز 2-3 اسطوره‌های لیورپول؛ روزی که استیون جرارد پیراهن قرمز و آبی را با هم پوشید!

اسطوره‌های رنجرز 2-3 اسطوره‌های لیورپول؛ روزی که استیون جرارد پیراهن قرمز و آبی را با هم پوشید!

دریک کویت همچنان هوای جوانی در سر دارد!
به اشتراک بگذارید:

طرفداری- در یک دیدار دوستانه تیم اسطوره‌های لیورپول مقابل اسطوره‌های رنجرز صف‌آرایی کرد و در پایان اسطوره‌های لیورپول در یک بازی جذاب موفق شدند حریف خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند. تمام عواید این بازی به بنیاد خیریه رنجرز و بنیاد لیورپول خواهد رسید.

مشخصات بازی

  • روز و تاریخ برگزاری: شنبه 12 اکتبر 2019/ 20 مهر 1398
  • دیدار دوستانه
  • ورزشگاه: ایبروکس، ورزشگاه اختصاصی رنجرز
  • گلزنان: لوئیز گارسیا (8)، پاتریک برگر(17)، امیل هسکی (26) برای اسطوره‌های لیورپول و کریس بوید (25)، پیتر لوونکراندس (28) برای اسطوره‌های رنجرز

فهرست کامل دو تیم

لیورپول:

یرزی دودک، گلن جانسون، خوزه انریکه، جیسون مک آتیر، استیون جرارد، امیل هسکی، پاتریک برگر، لوئیز گارسیا، ولادمیر اسمیچر، جرمین پنانت، درک کویت، کریس کرکلند، جیمی کرگر، استفن وارنوک

رنجرز:

نیل الکساندر، ریچارد گوف، جاناتان جاناسون، پیتر لوونکراندس، یورگ آلبرتز، کریس بوید، میشائیل مولز، ناچو نوو، کارلوس سیولار، لی مک کولاچ، سانسا پاپاک، کلینت هیل، آلان هاتون، ماروین آندروز، گرگوری ویگنال، پدرو مندس، ترور استیون، الکس رائه، استیون جرارد، توماس بافل، چارلی آدام

شرح گل‌ها

اسطوره‌های لیورپول 1-0 اسطوره‌های رنجرز؛ لوئیز گارسیا (8): سانتر دریک کویت با ضربه سر شیرجه‌ای و زیبای لوئیز گارسیا همراه بود و گل اول لیورپول به زیبایی به ثمر رسید.

اسطوره‌های لیورپول 2-0 اسطوره‌های رنجرز؛ پاتریک برگر (17): پاس دریک کویت به استیون جرارد رسید و این بازیکن لوئیز گارسیا را صاحب توپ کرد و او هم با یک پاس کات بک توپ را به پاتریک برگر رساند و شوت این بازیکن گل دوم لیورپول را به همراه داشت.

اسطوره‌های لیورپول 2-1 اسطوره‌های رنجرز؛ کریس بوید (25): کریس بوید پاس لی مک کولاچ را به خوبی دریافت کرد و با ضربه آرام و با پای چپ خود توپ را از زیر دستان یرزی دودک به درون دروازه لیورپول فرستاد تا اختلاف به حداقل برسد.

اسطوره‌های لیورپول 3-1 اسطوره‌های رنجرز؛ امیل هسکی (26): روی همکاری با استیون جرارد، همبازی قدیمی امیل هسکی، این بازیکن با شوت خود گل سوم لیورپول را به ثمر رساند تا این روز تاریخی را جشن بگیرد.

هسکی

اسطوره‌های لیورپول 3-2 اسطوره‌های رنجرز؛ پیتر لوونکراندس (28): پیتر لوونکراندس روی یک حرکت عمقی به دروازه لیورپول نزدیک شد و توپ را به درون دروازه دودک فرستاد.

حواشی بازی

عکس یادگاری جمی کرگر با هواداران لیورپول

کرگر

ورود استیون جرارد به ورزشگاه ایبروکس

جرارد

موهای سفید لوئیز گارسیا، اسطوره‌ای که بخشی از فینال تاریخی لیگ قهرمانان اروپا 2005 استانبول بود

گارسیا

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار