۲۰:۲۶
منبع: طرفداری
دسته: ورزشی
کد خبر: 26995377
دشان در مورد کشمکش‌های شکل گرفته راجع به لوکاس هرناندز: من همه بحث‌ها را تحلیل کردم و تصمیم گرفتم از او در ترکیب استفاده نکنم

دشان در مورد کشمکش‌های شکل گرفته راجع به لوکاس هرناندز: من همه بحث‌ها را تحلیل کردم و تصمیم گرفتم از او در ترکیب استفاده نکنم

کاملا مشخص است بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه در آینده هم ممکن است در مورد بازیکنان مشترک دچار مشکل شوند.
به اشتراک بگذارید:

طرفداری - کش و قوس های بین بایرن مونیخ و تیم ملی فرانسه همچنان ادامه دارد. بایرنی ها تاکید داشتند لوکاس هرناندز مصدوم است و نباید به اردوی تیم ملی فرانسه برود اما فرانسوی ها بر تصمیم قبلی خود تاکید کردند.

به گزارش اکیپ، باشگاه بایرن مونیخ نامه ای به فدراسیون فوتبال فرانسه ارسال کرده است. آنها یک کپی از این نامه را هم برای یوفا ارسال کرده اند. طبیعتا موضوع این نامه، لوکاس هرناندز است. با توجه به صحبت های قبلی مدیران بایرن مونیخ، می توان این نامه را هم در ادامه فشارها به فدراسیون فوتبال فرانسه ارزیابی کرد. دشان هم تصمیم گرفت از این بازیکن در ترکیب اصلی خروس ها استفاده نکند. او در این باره اظهار داشت:

من همه بحث ها را تحلیل کردم و تصمیم گرفتم از او استفاده نکنم. این تصمیم را گرفتم چون فکر نمی کنم از نظر روحی، لوکاس در شرایط بازی باشد. لوکاس دینیه در خط دفاعی بازی های خوبی ارائه کرده است. 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار