۲۱:۰۲
منبع: برترینها
دسته: ورزشی
کد خبر: 26995690
شروع خبرساز فغانی در فوتبال استرالیا

شروع خبرساز فغانی در فوتبال استرالیا

داور مطرح فوتبال ایران بعد از مهاجرت به استرالیا اولین قضاوتش را در هفته اول رقابت‌های فوتبال این کشور با موفقیت انجام داد.
به اشتراک بگذارید:

ورزش سه: داور مطرح فوتبال ایران بعد از مهاجرت به استرالیا اولین قضاوتش را در هفته اول رقابت های فوتبال این کشور با موفقیت انجام داد.

علیرضا فغانی اولین قضاوتش در لیگ استرالیا را در هفته اول رقابت های فوتبال باشگاهی این کشور انجام داد. در بازی دو تیم وسترن سیدنی و سنترال کوئست از هفته اول رقابت های لیگ برتر استرالیا که با برتری دو بر یک تیم وسترن سیدنی به پایان رسید فغانی به نقل از رسانه ها و شاهدان بازی یک قضاوت سطح بالا را از خود به نمایش گذاشت هرچند این یک بازی پرهیجان با اتفاقات داوری بوده است.

شروع خبرساز فغانی در فوتبال استرالیا

فغانی در این بازی سه بار از کارت زرد و یک بار از سیستم داوری ویدئویی VAR استفاده کرد و یک بار هم ضربه پنالتی گرفت. با این وجود رسانه های استرالیایی قضاوت او را سطح بالا توصیف کرده و نوشتند که او توانست این بازی دشوار را به خوبی کنترل کند.

فغانی که در سال های اخیر مسابقات مهم و بزرگی را در عرصه های بین المللی قضاوت کرده است در این بازی و در دقیقه 82 با کمک گرفتن از سیستم کمک داور ویدئویی یک پنالتی به نفع تیم وسترن سیدنی گرفت و این تیم با گل کردن همین ضربه به سه امتیاز بازی دست پیدا کرد.

شروع خبرساز فغانی در فوتبال استرالیا

اولین قضاوت علیرضا فغانی در لیگ استرالیا همان طور که گفته شد نظر مثبت رسانه ها و کارشناسان بین المللی فوتبال را به همراه داشته است و این می تواند یک شروع فوق العاده برای یکی از بهترین داوران حال حاضر فوتبال جهان باشد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار