۰۰:۰۵
دسته: ورزشی
کد خبر: 26997483
در لهستان می‌توانم ماهیگیری کنم!

در لهستان می‌توانم ماهیگیری کنم!

به اشتراک بگذارید:

مدافع ایرانی تیم اولشتن لهستان در مراسم معارفه خود شرکت کرد و از یک سرگرمی جدید در لهستان گفت.
سید محمد موسوی که غایب بزرگ  تیم ملی ایران در جام جهانی ژاپن است، برای اولین بار لژیونر می‌شود و فرصت بازی در خارج از لیگ ایران را به دست می‌آورد تا همانند میلاد عبادی پور و پوریا فیاضی در لیگ لهستان توپ بزند. سید محمد موسوی درباره حضور در لهستان و تیم اولشتن گفت: خوشحالم که لهستان دریاچه زیاد دارد و می‌توانم ماهیگیری بروم. در ادامه خبرنگاری از او پرسید که آیا ماهیگیری بلد هستی که بازیکن ایرانی پاسخ داد یاد خواهم گرفت!
بهترین مدافع روی تور آسیا و از بهترین‌های جهان در ادامه گفت: این اولین تیم من در خارج از ایران است. من الان کاملا آماده هستم و احساس خوبی دارم. می‌خواهم با تیم جدیدم تمرین کنم و شناخت بیشتری از اعضای تیم به دست بیاورم. امیدوارم فصل خوبی در انتظار تیم ما باشد. البته در بازیهایی که دیدم تیم شرایط خوبی داشت و امیدوارم در آینده بهتر از این هم شود.
او در ادامه گفت: تازه به این شهر آمدم و هنوز وقت نشده است تا شهر را بشناسم و امیدوارم خیلی زود این اتفاق رخ دهد. من از عبادی پور تعریف‌های زیادی شنیدم و مصمم شدم تا در لهستان بازی کنم. خوشحالم با متئوژ میکا نیز در یک تیم هستم. ما در تیم‌های ملی مان برابر هم قرار گرفتیم. در این سالها من پیشنهادات زیادی برای بازی در خارج از لیگ ایران داشتم ولی همیشه دوست داشتم نزدیک خانواده و دوستانم باشم تا اینکه در 32 سالگی فکر می‌کنم زمان آن ر سیده بود تا چالش جدیدی را تجربه کنم.
توماس یانکوفسکی رئیس این باشگاه نیز درباره جذب سید محمد موسوی گفت: موسوی یکی از بهترین مدافعان جهان است و خوشحالیم او را به خدمت گرفتیم. مذاکره برای جذب موسوی زمان زیادی طول کشید و ما این هفته هواداران خودمان را از این جذب مطلع کردیم. خیلی طول کشید تا فدراسیون والیبال ایران اجازه حضور این بازیکن را در لیگ لهستان بدهد و مراحل اخذ ویزا نیز زمان زیادی طول کشید. همین باعث شد زمان زیادی برای جذب این بازیکن صرف شود.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار