۱۱:۴۰
منبع: میزان
دسته: ورزشی
کد خبر: 27005046
قائدی: دو ماه است که از ناحیه مچ مصدومیت دارم/ بازی برای تیم کشورم باعث افتخار است

قائدی: دو ماه است که از ناحیه مچ مصدومیت دارم/ بازی برای تیم کشورم باعث افتخار است

مهدی قائدی، بازیکن تیم فوتبال امید گفت: بازی برای تیم کشورم باعث افتخار است، اما پزشکان تیم توصیه کردند استراحت کنم که مصدومیتم بدتر نشود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدى قائدى که پیش از اردوى قطر به دلیل مصدومیت از فهرست تیم امید خارج شد.

قائدی در این خصوص گفت: تقریبا دو ماه است که از ناحیه مچ مصدومیت دارم که البته در چند مقطع بهتر شد و توانستم بازى کنم. متاسفانه در تمرین آخر تیم امید باز هم درد داشتم، البته به استیلى و شاهرودى گفتم اگر بخواهید با مصدومیت و درد هم بازى مى‌کنم، چون بازى براى تیم کشورم باعث افتخار است، اما پزشکان تیم توصیه کردند استراحت کنم که مصدومیتم بدتر نشود. استیلى گفت شرایط تو براى ما مهم است و نمى‌خواهیم این مصدومیت بدتر شود، بهتر است بعد از بهبود کامل به تیم ملحق شوى، چون ما روى تو حساب کرده‌ایم.

بازیکن تیم امید در پایان خاطرنشان کرد: دلم با تیم است و امیدوارم بچه‌ها مقابل استرالیا بهترین عملکرد را داشته باشند. این بازى را به دلیل مصدومیت از دست دادم، اما ان‌شاءلله با رفع کامل مصدومیت و با تشخیص سرمربى در اردوهاى بعدى در خدمت تیم هستم.

انتهای پیام/

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار