۱۷:۵۰
منبع: آفتاب
دسته: ورزشی
کد خبر: 27014726
قائدی از تیم ملی امید خط خورد یا قهر کرد؟ + عکس

قائدی از تیم ملی امید خط خورد یا قهر کرد؟ + عکس

مهاجم جوان استقلال علی‌رغم ادعایش مبنی بر ترک تیم ملی امید به دلیل مصدومیت، بدون مشکل برای باشگاهش تمرین کرد.
به اشتراک بگذارید:
آفتاب‌‌نیوز :

تیم ملی فوتبال امید برای انجام بازی دوستانه با استرالیا اسامی ۲۱ بازیکن را منتشر کرد که در این فهرست نام برخی از بازیکنان مطرح این تیم دیده نمی‌شود.

یکی از این بازیکنان مهدی قائدی، مهاجم جوان استقلال بود که اعلام شد به علت مصدومیت به همراه تیم امید به قطر نرفته اما این بازیکن بدون مشکلی خاصی به استقلال اضافه شد و پزشکان استقلال مصدومیتی در این بازیکن مشاهده نکردند.

قائدی از تیم ملی امید خط خورد یا قهر کرد؟ + عکس

بعد از رسانه‌ای شدن این موضوع، قائدی در مصاحبه‌ای با فدراسیون فوتبال اعلام کرد که به علت مصدومیت از کادر فنی تیم ملی خواسته که از او را برای بازی با استرالیا دعوت نکنند. در ادامه اما پزشک استقلال در مصاحبه‌ای این مساله را رد کرد.

از طرفی مهدی قائدی امروز (یکشنبه) در تمرین تیمش حاضر شد و بدون مشکل خاصی به تمرین با سایر بازیکنان پرداخت تا ادعای او مبنی مصدومیتش زیر سوال برود.

این اتفاق از این حیث مهم است که مشخص نیست قائدی چرا اعلام کرده مصدوم است و حاضر نشده برای تیم ملی بازی کند اما می‌تواند بدون مشکل برای استقلال بازی کند.

آیا او حاضر نشده برای تیم ملی بازی کند و به نوعی از تیم قهر کرده یا کادر فنی تیم ملی، قائدی را نخواسته و برای جلوگیری از رسانه‌ای‌ شدن این موضوع، مصدومیت مصلحتی این بازیکن را مطرح کرده است؟

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار