۰۸:۲۹
منبع: مهر
دسته: اقتصادی
کد خبر: 27063557
52 هزار و 455 تماس با اپراتورهای 20117 کردستان برقرار شده است

52 هزار و 455 تماس با اپراتورهای 20117 کردستان برقرار شده است

سنندج – مدیر مخابرات منطقه کردستان از برقراری 52 هزار و 455 تماس با اپراتور 20117 در این استان طی سال جاری خبر داد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری مهر،  آزاد حکمت با اشاره به اینکه سامانه های غیرحضوری در شرکت مخابرات ایران و همسو با آن در منطقه کردستان، با هدف رفاه مشتریان وسرعت بخشیدن به انجام امور راه اندازی شده اند، افزود: سامانه ۲۰۱۱۷ (خرابی تلفن) یکی از درگاه های ارتباطی مشتریان برای اعلام مشکلات تلفن ثابت می باشد که به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به مشتریان است.

وی بیان کرد: مشتریان مخابراتی در استان برای اعلام و رفع خرابی تلفن ثابت خود باید با شماره ۲۰۱۱۷ تماس و شماره تلفن خراب خود را به این سامانه اعلام کنند تا در اسرع وقت نسبت به رفع خرابی تلفن آنان اقدام شود.

حکمت با بیان اینکه پاسخگویی به مشتریان در زمینه رفع خرابی تلفن از طریق سامانه ۲۰۱۱۷ به صورت مکانیزه در تمام مراکز مخابرات استان کردستان فعال است، افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۵۲ هزار و ۴۵۵ تماس با سامانه ۲۰۱۱۷ استان برقرار شده است که به تعداد ۲۴ هزار و ۸ مورد آن پاسخ داده شده است و مابقی تماس های گرفته شده یا غیر مرتبط بوده اند و یا مشکل خرابی نداشته اند.

وی اقدامات اولیه ای که باید توسط مشترک انجام شود را تشریح کرد و یادآور شد: هر مشترک قبل از تماس با ۲۰۱۱۷ برای اعلام خرابی تلفن باید از سالم بودن دستگاه تلفن و سیم‌کشی داخل ساختمان، عدم وجود باتری سالم در دستگاه گوشی، قطع خط تلفن بدلیل بدهی و عبور سیم تلفن از مسیر های کابل برق و... اطمینان پیدا کند .

وی تصریح کرد: بیش از ۴۰ درصد از خرابی های تلفن ثابت اعلام شده به مرکز ۲۰۱۱۷ مربوط به مشکل سیم کشی داخلی یا گوشی تلفن مشترکان است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه پرسنل مخابرات منطقه کردستان در راستای صیانت از حقوق مشتریان و تحقق مشتری مداری از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، افزود: از زمان ثبت خرابی شماره تلفن ثابت در سامانه ، حداقل یک ونیم ساعت و حداکثر پنج ساعت نسبت به رفع آن اقدام خواهد شد.

وی عنوان کرد: ۵۸۱ هزار و ۹۲۸ شماره تلفن ثابت منصوبه در استان وجود دارد که ۴۸۸ هزار و ۷۷۹ خط آن با ضریب نفوذ ۳۰ درصد مشغول بکار است.

حکمت گفت: پرسنل ۲۰۱۱۷ استان کردستان در دوشیفت کاری به صورت ۲۴ ساعته سوالات و مشکلات مشتریان تلفن ثابت را پاسخگوهستند ونسبت به رفع خرابی ها اقدام می نمایند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار