۲۲:۱۵
منبع: میزان
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27467977
فرمانده کل ارتش همواره مواضع انقلابی دارد

فرمانده کل ارتش همواره مواضع انقلابی دارد

مشاور عالی فرمانده کل ارتش گفت: فرمانده کل ارتش همواره مواضع انقلابی داشته و سابقه انقلابی‌گری سرلشکر موسوی به پیش از پیروزی انقلاب اسلامی برمی‌گردد جایی که ایشان در حرکت‌های انقلابی و چاپ و توزیع اعلامیه‌های امام (ره)، همواره از پیشگامان بود.
به اشتراک بگذارید:
امیر « محمدحسن نامی» با اشاره به صحبت‌ها و مواضع انقلابی فرمانده کل ارتش در مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان به خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، گفت: با توجه به اینکه بیش از سه دهه است که سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش را می‌شناسم با اطمینان می‌گویم که درون و بیرون ایشان یکی است.

وی با بیان اینکه تمامی مواضع فرمانده کل ارتش در سخنرانی روز ۱۳ آبان امسال برگرفته از عمق قلبی ایشان است، گفت: فرمانده کل ارتش همواره مواضع انقلابی داشته و سابقه انقلابی‌گری سرلشکر موسوی به پیش از پیروزی انقلاب اسلامی برمی‌گردد جایی که ایشان در حرکت‌های انقلابی و چاپ و توزیع اعلامیه‌های امام (ره)، همواره از پیشگامان بود.

مشاور عالی فرمانده کل ارتش با بیان اینکه به دلیل انضباط شدیدی که در ارتش حکمفرماست، خیلی اوقات مواضع این نهاد نظامی و فرماندهان آن، بروز و ظهور پیدا نمی‌کند، گفت: به دلیل اینکه در خیلی از مواقع، مواضع فرماندهان ارتش رسانه‌ای نمی‌شود، حالا که سخنران اصلی تریبون مراسم ضدآمریکایی ۱۳ آبان، فرمانده کل ارتش بوده است، رسانه‌های بیگانه در مقابل این حد از انقلابی‌گری و ولایتمداری ارتش، متعجب و حیرت‌زده شده‌اند.

امیر نامی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران، یک ارتش مکتبی، کاملا ولایی و سرتاپا انقلابی است، تصریح کرد: فرماندهان و بدنه ارتش، امر ولایت را امر معصوم (ع) و عمل به آن را یک تکلیف واجب می‌دانند.

وی با بیان اینکه تمام فرماندهان، افسران و نیرو‌های کادر ارتش، به دور از شعارزدگی، خود را در مقام عمل «سرباز ولایت» می‌دانند و به‌خاطر این سربازی بر خود می‌بالند، گفت: امنیتی که امروز در کشور ما حکمفرماست تماما به سبب وجود «ولایت» است.

مشاور عالی فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتش تا آخرین قطره خون پای ولایت ایستاده است، گفت: ارتش و سپاه یک ید واحده در رکاب ولایت هستند و «عزم مقابله با استکبار» از روحیات ثابت آنهاست.
 
انتهای پیام/
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار