۱۵:۲۸
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27483291
شیلر با این آهنگ تالار وزارت کشور را منفجر کرد!

شیلر با این آهنگ تالار وزارت کشور را منفجر کرد!

به اشتراک بگذارید:

گروه شیلر به سرپرستی کریستوفر فون دایلن شامگاه جمعه ۱۷ آبان در تالار وزارت کشور روی صحنه رفت.

گروه شیلر در این کنسرت به اجرای قطعات آلبوم تازه خود به نام «صبح دم» و همچنین قطعات مشهور خود به صورت اینسترومنتال (بی‌کلام) پرداختند که از آن جمله می‌توان به «تو را حس می‌کنم»، «برلین-مسکو»، «آرامش بخش» و ... اشاره کرد.

از نکات جالب توجه این کنسرت استقبال حاضران از اجرای قطعه «تو را حس می‌کنم» بود، طرفداران که تا پیش از اجرای این قطعه شور و هیجانشان چندان فوران نکرده بود، به محض آغاز اجرای این قطعه سالن وزارت کشور مملو از تشویق خود کرده و به نوعی منفجر کردند.

فون دیلن در طول کنسرت ضمن ابراز خشنودی از دیدار با طرفداران ایرانی خود؛ از حاضران در سالن تشکر کرد و حضور مجددش در تهران و برگزاری کنسرت را باعث افتخار خود دانست.

او همچنین در پایان کنسرت با به دست گرفتن تلفن همراهش از تشویق و هیجان مخاطبان ایرانی خود در سالن تصویربرداری کرده و آرزو کرد بار دیگر با طرفدارانش در ایران دیدار کند.

شیلر در سبک موسیقی الکترونیک کار می‌کند و این سومین حضورشان در تهران برای اجرای کنسرت بود. این گروه با نوازندگان و خوانندگان مختلفی در دنیا کار کرده است و اعضای ثابتی ندارد و بیشتر به خاطر سبک موسیقی خود شناخته شده است.

گروه شیلر آلبوم «صبح دم» را به سرپرستی و آهنگسازی کریستوفر فون دایلن، روز دوم فروردین امسال از سوی کمپانی سونی موزیک در برلین رونمایی و به شکلی جهانی منتشر کرد.

 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار