۱۶:۰۲
منبع: همشهری
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27484137
جشن کتاب انجمن صنفی ویراستاران در دو مرکز کودکان کار

جشن کتاب انجمن صنفی ویراستاران در دو مرکز کودکان کار

جشن کتاب در مرکز خانه کودک ناصرخسرو و مرکز کودکان آفتاب همزمان با بیست‌وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران توسط انجمن صنفی کارگری ویراستاران برگزار می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایبنا مهناز مقدسی، دبیر انجمن صنفی کارگری ویراستاران، با اشاره به برنامه‌های این انجمن در هفته کتاب عنوان کرد: قرار است همزمان با بیست وهفتمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، یک جشن کتاب در مرکز خانه کودک ناصرخسرو برای نوجوانان ۱۳ تا ۱۵ سال برگزار کنیم. این جشن چهارشنبه ۲۹ آبان از ساعت ۷:۳۰ تا ۹:۳۰ خواهد بود.
 
وی افزود: جشن کتاب دیگری نیز یکشنبه ۲۶ آبان از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در مرکز کودکان آفتاب در محله خانی‌آباد تهران برای دانش‌آموزان ده تا سیزده سال خواهیم داشت.
 
مقدسی با اشاره به محتوای این جشن‌ها توضیح داد: در این جشن‌ها چندین محور را دنبال می‌کنیم؛ در ابتدا برنامه آشنایی این گروه با مراحل تولید کتاب و نشر و ویرایش را توضیح خواهیم داد، سپس اجرای شاهنامه‌خوانی خواهیم داشت. برگزاری کارگاه کوچک ویرایش و اهدای کتاب به دانش‌آموزان نیز از دیگر اقداماتی است که در این مجموعه برنامه‌ها دنبال می‌کنیم.
 
وی همچنین از برگزاری یک نشست دیگر همزمان با هفته کتاب خبر داد و گفت: نشست گفت‌وگو با ناشران درباره همکاری با ویراستاران را نیز روز جمعه ۲۴ آبان از ساعت ۱۳ تا ۱۵ در موسسه خانه کتاب خواهیم داشت.
 
مقدسی با بیان اینکه سومین برنامه با همکاری انجمن فرهنگی ناشران کتاب کودک و نوجوان خواهد بود، ادامه داد: «بایدها و نبایدهای ویرایش در کتاب کودک» عنوان نشستی است که همزمان با نشست چالش‌های نشر کودک و نوجوان در روز سه‌شنبه ۲۸ آبان از ساعت ۹ تا ۱۲ اجرا خواهد شد.

حمایت نمایشی از کودکان کار ممنوع

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار