۲۰:۵۰
منبع: انصاف
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27488809
پایان فاز نخست سینمای امید در بیست استان

پایان فاز نخست سینمای امید در بیست استان

با انعقاد تفاهمنامه ساخت بیست پردیس سینمایی در بیست شهر فاقد سینما در کشور، فاز نخست سینمای امید به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی با اعلام این خبر گفت: تفاهمنامه ساخت این پردیس‌ها با محوریت شهرداری شهرهای منتخب 20 استان کشور مبادله شد که … نوشته پایان فاز نخست سینمای امید در بیست استان اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
به اشتراک بگذارید:

با انعقاد تفاهمنامه ساخت بیست پردیس سینمایی در بیست شهر فاقد سینما در کشور، فاز نخست سینمای امید به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان سینمایی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی با اعلام این خبر گفت: تفاهمنامه ساخت این پردیس ها با محوریت شهرداری شهرهای منتخب ۲۰ استان کشور مبادله شد که قرار است این پردیس ها حداقل با ۳ سالن و برخی از آنها مانند ایلام با ۴ سالن و یاسوج و ساوه با ۵ سالن به بهره برداری برسند.

حیدری خلیلی ادامه داد: فاز اول پردیس سینمایی امید شامل شهرهای ایلام، گناوه، ایرانشهر، بانه، اندیمشک، ماکو، میناب، تربت حیدریه، طبس، خلخال، بم، ساوه، مرودشت، یاسوج، فارسان، مینودشت، مرند، نهاوند، جیرفت و نور می شود که در مراحل مختلف شامل تهیه وتحویل نقشه و طراحی سازه ، انتخاب پیمانکار و آغاز عملیات اجرایی قرار دارند.

وی با اشاره به آغاز فاز دوم تبادل تفاهم نامه احداث پردیس سینمایی امید با شهرداری های شهرهای منتخب گفت: این فاز شامل سایر استان های باقی مانده می شود که در هر استان یک شهر فاقد سینما انتخاب خواهد شد.

انتهای پیام

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار