۲۲:۰۶
منبع: همشهری
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27489704
قاتل بروسلی ساخته می‌شود | محصول مشترک ایران و هنگ کنک

قاتل بروسلی ساخته می‌شود | محصول مشترک ایران و هنگ کنک

مرتضی شایسته تهیه کننده فیلم سینمایی «قاتل بوسلی» به کارگردانی بهمن گورزی گفت: پس از رایزنی‌های مختلف با کمپانی از هنگ کنگ به توافق رسیدیم و به زودی «قاتل بوسلی» را در هنگ کنگ مقابل دوربین می‌بریم.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر،  مرتضی شایسته تهیه کننده سینما عنوان کرد که فیلم سینمایی «قاتل بروسلی» با رایزنی های فرهنگی انجام گرفته در هنگ کنگ مقابل دوربین میرود.

وی در مورد وضعیت پیش تولید این فیلم سینمایی اظهار کرد: پیش تولید این کار آغاز شده و طی ۲ هفته آینده قرارداد عوامل و بازیگران فیلم بسته خواهد شد تا این فیلم همزمان با آغاز سال جدید میلادی در هنگ کنگ مقابل دوربین رود.

شایسته در مورد همکاری‌های مشترک در زمینه تولید فیلم با دیگر کشور ها عنوان کردد: هر کار مشترک فرهنگی بین ایران و دیگر کشورها مثبت است و در برهه کنونی همکاری‌هایی از این دست نشان از توسعه همکاری های سینمایی با کشورهای مختلف میدهد بنابراین باید این را به فال نیک گرفت که ایران در زمینه تولید پا را فراتر از ترکیه گذاشته و دیگر مثل قبل تولیدات خارج از کشور فقط در ترکیه خلاصه نمی‌شوند. امیدوارم سازمان سینمایی نیز متوجه این اتفاق مهم باشد و از این دست همکاریها استقبال کند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار