۰۰:۱۱
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27491289
حرف مردم

حرف مردم

حرف مردم
به اشتراک بگذارید:
 نفس مستاجران با افزایش ناگهانی اجاره به شماره افتاده وخیلی از آن ها تحت فشار و مضیقه هستند. با تورم موجود جوان ها دیگر به فکر ازدواج وتشکیل خانواده نیستند. به امید آن روزی که دستی از پشت ابرها مردم را به روزهای آرامش وآسایش برگرداند.
چرابایددرطول سه ماه نان گران بشه؟ حقوق کارگر سالی یک بارفقط اضافه می شه.آیاکسی توی این مملکت هست که به داد مردم برسه؟
از آقای روحانی و دولتمردان کمال تشکر وقدردانی رو داریم که در سال چند مرحله اقلام ضروری رو گرون می کنن. حالا که نان رو هم گرون کردن یه لطفی بکنن از کارمندهاشون بخوان حداقل بازرسی ها از نانوایی ها رو بیشتر کنن تا حداقل به اندازه پول مان به ما نان بدهند.
درباره این که بازیگران پولدار بیمه ندارند، رسانه ها خودشان را کشتند ولی ما کارگران ساختمانی بیمه نداریم و کسی هم غمش نیست!
 هیچ کدام از پیامک ها با سیم کارت همراه اول برایتان ارسال نمی شود! این مشکل عجیب ومنحصر به فرد روزنامه خراسان است. لطفاهرچه زودتر آن را برطرف کنید.
معاون آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران! مدارس شاهد جزو مدارس وزارت آموزش و پرورش نیست! دبستان دخترانه شاهد معمار شهرستان کاشمر که قبل از انقلاب به دبستان رودکی معروف بود بعد از تخریب و بازسازی در سال های اخیر در اختیار دانش آموزان ویژه و پولداران قرار گرفته. پس فرزندان کارگر و کشاورز این محله کجا درس بخوانند؟
خواهشمند است پس ازتحقیق نشانی محلی را که بشود از مراکز ترک اعتیاددرصورت لزوم شکایت کرد، چاپ کنید.
کره جنوبی در اجرای تحریم‌های نفتی آمریکا علیه ایران اولین کشوری بود که تمامی دستورات این کشور را اجرا کرد. در صورتی که الان اجناسی مثل لوازم خانگی تا ماشین آلات راه سازی و خودروهای لوکس وارداتی کره ای کشور ما رو فراگرفته و تولیدکنندگان داخلی در حال ورشکستگی هستند. البته از رانت واردات هم غافل نباشید.
قبل از عید خانه ام را فروختم و بعد عید که رفتم خانه بخرم، دیدم قیمت ها عجیب بالا رفته و دیگر بی خانه ماندم. حدود دو ماه 100 میلیون به قیمت خانه ام اضافه شد و من تا مرز سکته رفتم. دیگر کاری هم از دستم بر نمی آید و مسئولان را به خدا واگذار کردم.
 ازجمله راه های مبارزه با گران فروشی که انتظار است نهادهایی مثل سازمان تعزیرات حکومتی به آن اهمیت بدهند، اطلاع رسانی قیمت های اجناس و کالاها به صورت برچسب است که در این شرایط، قیمت های واقعی مشخص و از این نوسان قیمتی خارج شود.
آیا نانوایی هابه مناسبت های مختلف می توانند تعطیل کنندو آردهایشان رابه نرخ آزاد بفروشند؟
مسئولان بهداشت لطفا تنباکوهای میوه‌ای را از بازار جمع کنید. جان جوانان مان در خطره!
 از آقای رئیسی ریاست قوه قضاییه خواهش می کنم به عنوان یک برادر شهید و یک بازنشسته ارتش که ماه ها در جبهه بوده‌ام به دادگستری شهر فریمان بازرسی بفرستند چرا که برخورد بعضی از کارمندان در شان مردم و اسلام نیست.
 در صفحه 16 مطلب شکار پهپاد متجاوز به وسیله سامانه خرمشهر نبوده. این سامانه سوم خرداد بود که این پهپاد رو ساقط کرد.
 یک سال شد و در کشور هر روز یک چیزی گران می شود. یک روز تخم مرغ، یک روز پیاز، یک روز روغن، یک روز شکر، یک روز گوشت و... . چه خبره؟ همه مردم که پولدار نیستن؟ برنج پاکستانی الان شده کیسه ای  بالای صدو چند هزارتومان و همان هم دیگر پیدا نمی شود!
خراسان عزیز! چند بار از مشکلاتم نوشتم و برات فرستادم ولی متأسفانه چاپ نکردی!
 امروزه فرهنگ مقدس ازدواج واقعا نیازبه نهادینه شدن وحمایت همه جانبه دارد.۱۱میلیون مجردآمارکمی نیست که ازآن به راحتی بتوان عبورکرد. خب این همه جوان مجرد به حمایت نیاز دارند.
 همشهریان عزیز! بیایید با هم قرار بگذاریم هیچ وقت آب دهان روی زمین نریزیم. این عادت بسیارناپسندی است وباعث پخش میکروب می شود.
 مردم روسیه ازمجلس خواستند قانونی وضع کند که آقای پوتین در دور سوم هم درانتخابات ریاست جمهوری شرکت کند که این هم عملی شد ولی مردم ایران از مجلس می خواهند این قدر بی حد و اندازه  از دولت حمایت نکند که آن چنان هم عملی نمی شود.
 ملاک برتری ما آدم ها نسبت به هم فقط تقواست نه ماشین و نه پست و نه هیچ چیز دیگر. هیچ وقت یادمون نره. این قدر هم به خودمون مغرور نشیم.
چرا قیمت نان دولتی امسال تا الان که آبان‌ماه است دو بارافزایش یافته؟ جالب این جاست که این گرانی فقط مال دولتی هاست وگرنه آزادپزها که هروقت دل شان بخواهد نان راگران می کنند. نمی دانم وظیفه تعزیرات چیست؟
 من از سهامداران شرکت کاغذی پردیسبان هستم. لطفا گزارشی تهیه کنید و از مسئولان قوه قضاییه بخواهید که بعد از پنج سال با در نظر گرفتن تورم و گرانی های اخیر با نظر انصاف و عدالت در جهت احقاق حقوق مال باختگان تصمیم نهایی را بگیرند. چون مبلغ پول پنج سال پیش ما الان دیگر بسیار بی ارزش شده است.
روی سخنم باصاحبخانه های بی رحم است که نه رحمی دارند و نه انصافی. آقایون صاحبخانه آن قدر بی انصاف نباشید کمی رحم داشته‌باشیدکه خداهم به شما رحم کند.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار