۰۶:۵۸
منبع: برنا
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27492595
چهلمین مرد یا بیست و هشتمین زن؟!

چهلمین مرد یا بیست و هشتمین زن؟!

تئاتر مونو درام «چهلمین مرد یا بیست و هشتمین زن» در اولین حضورِ بین المللیِ خود در فستیوالِ آرت اوکراینایِ روسیه در شهرِ سنت پترزبورگ اجرا خواهد شد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ این فستیوال که بیشتر بر تئاترهایِ آوانگارد تمرکز دارد امسال دهمین دوره یِ فعالیتِ خود را تجربه میکند که تا کنون شاهدِ حضورِ هنرمندانی از کشورهای روسیه ، انگلیس ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، ایالات متحده آمریکا ، جورجیا ، اسلوونی ، صربستان ، رومانی ، لهستان ، سوئد ، بلغارستان ، ، آذربایجان ، قزاقستان ، ازبکستان ، اوستیای جنوبی ، مغولستان ، بلاروس و اوکراین بوده است و امسال برایِ اولین بار یک گروهِ ایرانی در این جشنواره شرکت خواهد کرد.

نمایش چهلمین مرد یا بیست و هشتمین زن در تاریخِ ١٤ نوامبر ٢٠١٩ به نویسندگی و کارگردانی سید صائب میر و بازیِ سهیل بابایی و تهیه کنندگی فریما خلیلی در مرکز تئاتر سن پترزبورگ به رویِ صحنه خواهد رفت تا در ٥ بخش با حریفانِ خود رقابت کند.

همه ساله 10 تئاتر انتخاب شده توسط شورای خبره در برنامه اصلی جشنواره شرکت می کنند. در سال 2017 ، این جشنواره به منتقدین برجسته تئاتر روسی ، کارشناسان جوایز تئاتر "ماسک طلایی" و "کانون توجه طلایی" پیوست ، که مستقیماً در شکل گیری این فستیوال شرکت داشتند.

گفتنی است این فستیوال از ١٠ تا ٢٠ نوامبر در روسیه برگزار می‌شود. 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار