۰۸:۲۵
منبع: فردا
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27493380
کپی برداری اعجوبه‌های مهران غفوریان از برنامه آمریکایی +عکس

کپی برداری اعجوبه‌های مهران غفوریان از برنامه آمریکایی +عکس

«اعجوبه‌ها» با اجرای مهران غفوریان برنامه‌ای که تیزر پخش شده از آن گویای موضوع رقابت کودکان برای کشف استعدادهایشان است و آن‌طور که اعلام شده از 18 آبان در 100 قسمت 70 دقیقه‌ای از شبکه سه سیما پخش شود.
به اشتراک بگذارید:
خبرآنلاین: به زودی پخش برنامه‌ای به نام «اعجوبه‌ها» از شبکه ۳ تلویزیون آغاز می‌شود که محور و موضوع آن بسیار به یک برنامه آمریکایی شباهت دارد.

«اعجوبه‌ها» با اجرای مهران غفوریان، برنامه‌ای که تیزر پخش شده از آن گویای موضوع رقابت کودکان برای کشف استعدادهایشان است و آن‌طور که اعلام شده از ۱۸ آبان در ۱۰۰ قسمت ۷۰ دقیقه‌ای از شبکه سه سیما پخش شود.

کپی برداری اعجوبه‌های مهران غفوریان از برنامه آمریکایی +عکس

برنامه‌ای که مانند آن تا کنون در ایران ساخته نشده است، اما استیو هاروی، مجری آمریکایی، پیش از این برنامه‌ای را با عنوان «کله‌گنده‌های کوچک / Little Big Shots» روی آنتن برده که موضوع برنامه رقابت کودکان برای کشف استعدادشان است. عکس‌های اولیه منتشر شده ازدکور برنامه شباهت زیادی به الگوی آمریکایی خود دارد، حالا باید منتظر ماند و دید که آیا «اعجوبه‌ها» هم مانند دیگر برنامه‌ها از قبیل دورهمی و عصر جدید و ... تنها یک تقلید بزرگ از«کله‌گنده‌های کوچک» است یا فقط قالب برنامه‌ها مشابه هم است و قرار است خلاقیت تازه‌ای در تلویزیون رخ دهد!

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۵۵
منبع: عصر ایران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۰
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۲۶
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۴۱
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۰:۰۵
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۰:۰۵
منبع: روزنامه ایران
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۲۳:۲۷

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار