۰۸:۳۹
منبع: شبستان
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27493658
برگزاری 12298 برنامه دینی به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص)

برگزاری 12298 برنامه دینی به مناسبت میلاد نبی اکرم (ص)

وزارت امور دینی تونس به مناسبت سالروز میلاد نبی اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) 12 هزار و 298 برنامه دینی برگزار می‌کند.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از ابوظبی الاخباریة، به مناسبت سالروز میلادی پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم)، وزارت امور دینی تونس با همکاری همه اداره های این کشور و با هدف گسترش ارزش های اسلامی و معرفی سیره رسول اکرم محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله وسلم) و اقتدا به آن، 12 هزار و 298 برنامه دینی آماده کرده است تا به همین مناسبت در هفته میلاد پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) در این کشور برگزار کند.

این برنامه های دینی شامل گفتگوها و سخنرانی های دینی، درس های دینی، فقهی و شرعی، مسابقات حفظ قرآن کریم و حدیث نبوی، ختم قرآن، برپایی نمایشگاه اسلامی و فعالیت های دینی دیگر است.

 

این وزارتخانه موکب های دینی را در شب میلاد پیامبر اکرم(ص) در مساجد این کشور برپا می کند. همچنین در طول یک هفته به برپایی همایش ها، نشست ها و سخنرانی های واعظان و ائمه مساجد درباره سیره پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم)، مسابقه قرآن و حدیث ویژه کودکان اقدام می کند.

 

برخی از رسانه های سمعی و بصری نیز در برنامه های ویژه میلاد پیامبر(صلی الله علیه و آله و سلم) شرکت می کنند.

این وزارتخانه همچنین به همین مناسبت همایش بین المللی میلاد نبی اکرم(صلی الله علیه و آله و سلم) با عنوان «روش نبی اکرم در تقویت نقش جوانان در  ساخت و توسعه و پیامدهای آن در واقعیت اجتماعی» را در قیروان برگزار کرد.

پایان پیام/ 44
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار