۰۸:۵۳
منبع: برترینها
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27493949
شانس بد بازیگر و از دست رفتن 2 پیشنهاد

شانس بد بازیگر و از دست رفتن 2 پیشنهاد

بازیگر فیلم «قاتل و وحشی» گفت: برخی می‌گویند فیلم قاتلِ وحشی در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل قاتل و وحشی نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می‌کنند.
به اشتراک بگذارید:

خبرآنلاین: بازیگر فیلم «قاتل و وحشی» گفت: برخی می‌گویند فیلم قاتلِ وحشی در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل قاتل و وحشی نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می کنند.

شانس بد بازیگر و از دست رفتن ۲ پیشنهاد

عزت الله رمضانی‌فر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون گفت: در حال حاضر همچنان مشغول بازی در فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی «حمید نعمت الله» هستم و نزدیک به یک ماه دیگر در این پروژه کار دارم.

وی درباره نامگذاری این فیلم سینمایی تاکید کرد: برخی می‌گویند فیلم «قاتلِ وحشی» در صورتی که اینطور نیست، این فیلم به این دلیل «قاتل و وحشی» نامگذاری شده که هر کدام از این اسامی دو شخصیت اصلی فیلم نعمت الله را بازی می کنند.

بازیگر پیشکسوت سینما پیرامون روند فیلمبرداری «قاتل و وحشی» اذعان کرد: نزدیک به دو ماه از فیلمبرداری گذشته است، من از ماه گذشته به گروه اضافه شده‌ام و آن طور که می‌دانم کار یک ماه و نیم دیگر به پایان می رسد.

وی با اشاره به احتمال موفقیت فیلم حمید نعمت الله در جشنواره فیلم فجر اظهار کرد: این فیلم بدون شک برای فجر امسال آماده می شود، نعمت الله کارگردان به شدت وسواس و سخت گیری است و همین باعث شده تا روند فیلمبرداری کمی کند پیش برود، اما همین کندی کیفیت بسیار بالایی را برای فیلم در ژانر جنایی رقم زده است.

بازیگر فیلم «گاو» با اشاره به عدم حضورش در فیلم داریوش مهرجویی اضافه کرد: در ابتدا قرار بود من در فیلم «لامینور» بازی کنم، مدت آفیش من در فیلم قاتل و وحشی ۱۰ روز بود اما این مدت زمان طول کشید و من به فیلم مهرجویی نرسیدم.

وی با اشاره به عدم حضورش در فیلم «خروج» ابراهیم حاتمی کیا خاطرنشان کرد: از شانس بد در یک لحظه واحد سه فیلم بزرگ به من پیشنهاد شد، من حتی سر تمرین دورخوانی فیلم خروج هم حاضر شدم اما به دلیل تداخل با فیلم حمید نعمت الله آن کار را هم از دست دادم.

رمضانی فر با اشاره به نقش خود در فیلم «قاتل و وحشی» خاطرنشان کرد: نقش نسبتاً متفاوتی را ایفا می کنم، در این فیلم با تمامی بازیگران بازی دارم، اما بیشترین بازی ام با شهرام حقیقت دوست است.

بر اساس آخرین اخبار امین حیایی و شهرام حقیقت دوست دو بازیگر اصلی فیلم قاتل و وحشی هستند، حیایی در این فیلم نقش قاتل و حقیقت دوست نقش وحشی را ایفا می کند.

 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۶:۳۰
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۵۲
منبع: شهدای ایران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۱
منبع: همشهری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۱
منبع: دانشجو
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۵۸
منبع: انتخاب
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۳۰
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۱۵
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۰۹
منبع: جماران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۵۰
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۴۲
منبع: همشهری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۳۱
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۲۹
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۱۳
منبع: ایران خبر
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۱۲
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۰۳
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۵۵
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۴۰
منبع: بهار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۳۷
منبع: روزنامه قدس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۳۳

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار