۰۹:۵۷
منبع: بولتن
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27495828
تولید ده فیلم کوتاه را در برنامه داریم/ مخاطب عمومی اولویت ما است

تولید ده فیلم کوتاه را در برنامه داریم/ مخاطب عمومی اولویت ما است

مسعود حاتمی درباره جدیدترین فعالیت خود در حوزه تهیه کنندگی فیلم کوتاه توضیحاتی داد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش بولتن نیوز، مسعود حاتمی کارگردان سینما درباره جدیدترین فعالیت خود گفت: قرار است ۱۰ فیلم کوتاه به تهیه کنندگی من و حمیدرضا انجوی نژاد در ژانر‌های مختلف، تولید شود که سرمایه گذاری و تولید کننده این آثار بر عهده یک سایت اینترنتی است.

او افزود: کارگردان‌های این فیلم‌ها از طریق فراخوان مشخص می‌شوند؛ بدین صورت که افراد از طریق فراخوان، فیلمنامه‌های خود را ارائه می‌دهند و پس از بررسی در شورا ده فیلمنامه انتخاب می‌شود، هر فردی تمایل داشت می‌تواند فیلمنامه اش را کارگردانی کند در غیر این صورت ما کارگردان فیلمنامه منتخب را انتخاب خواهیم کرد.

حاتمی گفت: این ده فیلم با هدف جذب مخاطب عمومی‌تر و فاصله گرفتن از مخاطب تخصصی‌تر ساخته شده و پس از تولید روی این سایت به فروش گذاشته خواهد شد تا هزینه‌ها برگردد البته زمانی برای معرفی آثار به جشنواره‌ها در نظر گرفته می‌شود.

این کارگردان درباره  هزینه در نظر گرفته شده، گفت: بیش از پانصد میلیون تومان برای تولید ده فیلم هزینه خواهد کرد و با فروش آن‌ها، بازگشت هزینه را به همراه دارد. البته نکته حائز اهمیت، ارائه فیلم‌ها به وزارت ارشاد برای دریافت پروانه نمایش است و قطعا همه کار‌ها قانونی پیش می‌رود.

حاتمی گفت: فراخوان از امروز ارائه می شود و به مدت یک ماه ادامه دارد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار