۱۰:۲۱
منبع: بولتن
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27496743
تحقیر «پسر جهنمی» در گیشه سینمای جهان

تحقیر «پسر جهنمی» در گیشه سینمای جهان

نسخه اسپین آف فیلم سینمایی پسر جهنمی با نام فرعی ظهور ملکه خون نزدیک به سه ماه پیش اکران خود در سینماهای جهان آغاز کرد …
به اشتراک بگذارید:

به گزارش بولتن نیوز، نسخه اسپین آف فیلم سینمایی پسر جهنمی با نام فرعی ظهور ملکه خون نزدیک به سه ماه پیش اکران خود در سینما‌های جهان آغاز کرد، اما به تازگی مرز ۴۰ میلیون دلار فروش را رد کرده تا با شکستی فاجعه بار رتبه هشتادم فیلم‌های پرفروش سال ۲۰۱۹ را در اختیار گیرد.

این فیلم به کارگردانی نیل مارشال و نویسندگی مایک میگنولا است که قرار است از سوی دارک هورس انترتیمنت در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ منتشر شد و هم اکنون در گیشه جهانی در رتبه هفتاد و ششم ایستاده است.. این فیلم، بازنگری‌ای بر سری قبلی فیلم پسر جهنمی است.

با وجود ابراز علاقه گیلمو‌ دل‌تورو برای ساخت نسخه سوم از فیلم سینمایی "پسر جهنمی" آخرین اخبار حاکی از آن است که سران کمپانی "ملنیوم" به دنبال حضور کارگردان دیگری هستند.

دیوید هاربر، میلا جوکوویچ، ساشا لین، یان مک شین، کریستین کلب، پنلوپه میشل و سوفی اوکوندو در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

پیش از این "گیلمو دل تورو" در روزهای فیلمبرداری نسخه دوم از فیلم سینمایی "حاشیه اقیانوس آرام" با نام اصلی "گرداب" از علاقه خود برای ساخت نسخه سوم فیلم پرطرفدار "پسر جهنمی" خبر داده بود.

لری گوردون و لوبد لوین از گزینه‌های اصلی تهیه‌کنندگی فیلم "نیل مارشال" هستند و به احتمال فراوان مارک ریچاردسون نیز به آنها اضافه خواهد شد.

جدیدترین نسخه از فیلم "پسر جهنمی" با نام فرعی "ظهور ملکه خون" بهار امسال فیلمبرداری خود را به پایان رسانده امام همچنان به جز یک عکس تصویری تازه از فیلم منتشر نشده است. حضور "داگ جونز" بازیگر نقش "مرد ماهی" در فیلم پسرجهنمی نیز قطعی شده است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: همشهری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۱
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۴۲
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۵۵
منبع: روزنامه قدس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۲۵
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۰۴
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۵۵
منبع: رسا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۳۶
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۳۲
منبع: دانشجو
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۹:۲۷
منبع: روزنامه آفتاب یزد
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۹:۱۳
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۸:۵۳
منبع: روزنامه مردم‌سالاری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۸:۴۲
منبع: پارس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۸:۴۰
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۸:۳۲

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار