۱۰:۵۵
منبع: دانشجو
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27497877
حناچی این بار به خاطر جدایی ری از تهران تذکر گرفت

حناچی این بار به خاطر جدایی ری از تهران تذکر گرفت

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در یک صد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر در تذکری به شهردار تهران اظهار داشت: شهرداری در مورد جدایی ری از تهران بحث کارشناسی انجام نداده و بنده مطالب زیادی در این زمینه داشتم و علی‌رغم مخالفتم باید اقدامات کارشناسی مغفول‌مانده در این راستا انجام گیرد و بنده در این زمینه به شهرداری تذکر می‌دهم. وی در ادامه بیان داشت: شهرداری در برخی از حوزه‌ها مشارکت دارد، ولی حضور ندارد، برای مثال مدیران فرهنگی اعلام کردند که در هفته کتاب ناشران بدون تخفیف عرضه شود؛ چراکه وزارت ارشاد به تنهایی امکان اختصاص اعتبار ندارد. عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: بر همی اساس احتمال می‌رفت که در هفته کتاب شاهد حضور کمتر مردم برای خرید باشیم، ولی شهرداری خوشبختانه در نهایت پذیرفت که این مابه‌التفاوت را بپذیرد و مردم بتوانند آثار مورد نظر خود را تهیه کند. مسجد جامعی گفت: از نویسندگان، معلمان، طلاب و دانشجویان می‌خواهم که در کتابفروشی‌ها حاضر شوند و نسبت به خرید کتاب اقدام کنند. وی افزود: شورای انقلاب نیز می‌تواند کتابفروشی‌های محلی را شناسایی و با همکاری شورایاری‌ها آن‌ها را به پاتوق محله تبدیل کنند.
به اشتراک بگذارید:
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران در یک صد و هفتاد و پنجمین جلسه شورای شهر در تذکری به شهردار تهران اظهار داشت: شهرداری در مورد جدایی ری از تهران بحث کارشناسی انجام نداده و بنده مطالب زیادی در این زمینه داشتم و علی‌رغم مخالفتم باید اقدامات کارشناسی مغفول‌مانده در این راستا انجام گیرد و بنده در این زمینه به شهرداری تذکر می‌دهم.

وی در ادامه بیان داشت: شهرداری در برخی از حوزه‌ها مشارکت دارد، ولی حضور ندارد، برای مثال مدیران فرهنگی اعلام کردند که در هفته کتاب ناشران بدون تخفیف عرضه شود؛ چراکه وزارت ارشاد به تنهایی امکان اختصاص اعتبار ندارد.

عضو شورای شهر تهران اظهار داشت: بر همی اساس احتمال می‌رفت که در هفته کتاب شاهد حضور کمتر مردم برای خرید باشیم، ولی شهرداری خوشبختانه در نهایت پذیرفت که این مابه‌التفاوت را بپذیرد و مردم بتوانند آثار مورد نظر خود را تهیه کند.

مسجد جامعی گفت: از نویسندگان، معلمان، طلاب و دانشجویان می‌خواهم که در کتابفروشی‌ها حاضر شوند و نسبت به خرید کتاب اقدام کنند.

وی افزود: شورای انقلاب نیز می‌تواند کتابفروشی‌های محلی را شناسایی و با همکاری شورایاری‌ها آن‌ها را به پاتوق محله تبدیل کنند.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: صراط
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۵۶
منبع: پارسینه
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۵۶
منبع: همشهری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۹
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۱۴
منبع: فارس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۴۹
منبع: فارس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۴۸
منبع: فارس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۴۶
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۱۱
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۲۴
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۲۰
منبع: فارس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۵۴
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۵۱
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۴۲
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۴۱
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۴۱
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۳۵
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۳۵
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۰۸

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار