۱۱:۰۵
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27498187
دفاتر مجمع عالی حکمت اسلامی در 3 شهر وجود دارد

دفاتر مجمع عالی حکمت اسلامی در 3 شهر وجود دارد

خراسانی گفت: این مجمع دارای سه شعبه به غیر از دفتر مرکزی در شهر قم در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز است.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازقم،محمد باقر خراسانی مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی با اشاره به برنامه آموزشی مجمع عالی حکمت اسلامی گفت: این مجمع ۷۶ موضوع را در سال جاری در درس‌نامه‌های خود اعلام کرد و از محضر ۴۱ استاد استفاده می‌کند.

مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی افزود: درخواست‌هایی برای راه اندازی دفاتر جدید این مجمع در شهر‌های مختلف داریم، این مجمع دارای سه شعبه به غیر از دفتر مرکزی در شهر قم در شهر‌های مشهد، اصفهان و شیراز است.

خراسانی با بیان اینکه کلاس‌های مجمع در نقاط مختلف برگزار می‌شود ادامه داد: معاونت بین المللی مجمع حکمت اسلامی از سال گذشته فعالیت خودش را آغاز کرد و هدف این معاونت عضویت ۴۰ عضو پیوسته از کشور‌های دیگر در این مجمع است.

مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی ادامه داد: مجمع عالی حکمت اسلامی از سال ۱۳۸۴ فعالیت خودش را آغاز کرد و فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دارد، این مجمع مرکز حوزوی است، ولی وابستگی به حوزه ندارد.

خراسانی مجمع عالی حکمت اسلامی را دارای فروشگاه دانست و تصریح کرد: این فروشگاه در مجمع ناشران قرار دارد و به دنبال تبدیل آن به پاتوق کتاب‌ها در حوزه فلسفه اسلامی هستیم.

مدیر اجرایی مجمع عالی حکمت اسلامی یادآورشد: شورای عالی حوزه‌های علمیه، این مجمع را به عنوان واحد پژوهشی خاص معرفی کرد و مجمع دارای تراز علمی بالایی است، دو سوم اعضای آن، حوزوی و مابقی دانشگاهی هستند.

انتهای پیام/ح

وجود دفاتر مجمع عالی حکمت اسلامی در ۳ شهر

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: آفتاب
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۲۰
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۰۷
منبع: بهار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۰:۰۳
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۹:۵۶
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۹:۲۵

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار