۱۱:۱۶
منبع: ایبنا
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27498606
معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری شعر نیاوران

معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره سراسری شعر نیاوران

پنجمین جشنواره سراسری شعر نیاوران پنجشنبه (23 آبان‌ماه) با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف پایان خواهد یافت.
به اشتراک بگذارید:
 
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، به گفته محمد سلمانی، دبیر پنجمین جشنواره سراسری شعر نیاوران، پس از انتشار فراخوان این جشنواره در ۲۷ فروردین سال جاری و با گذشت ۱۰۰ روز از انتشار این فراخوان ۱۰۸۷ نفر در دو بخش آزاد و ویژه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند. تعداد کل آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره نیز ۴۲۸۷ قطعه شعر بوده است.

دبیر پنجمین جشنواره سراسری شعر نیاوران همچنین افزود در بخش آزاد ۷۵۲ شاعر با ۳۳۱۱ قطعه شعر و در بخش ویژه ۳۳۵ شاعر با ۹۷۶ قطعه شعر در این جشنواره شرکت کردند.

همچنین تعداد شرکت‎کنندگان در بخش آزاد-کلاسیک ۳۶۳ نفر با ۱۶۷۰ قطعه شعر، در بخش آزاد سپید ۲۹۶ نفر با ۱۳۰۱ قطعه شعر، در بخش آزاد طنز ۲۵ نفر با ۹۸ قطعه شعر و در بخش آزاد ترانه ۶۸ نفر با ۲۴۲ قطعه شعر آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

در بخش ویژه کلاسیک نیز ۱۲۱ نفر با ۲۹۱قطعه، در بخش ویژه سپید ۱۷۸ نفر با ۵۳۶ قطعه شعر، در بخش ویژه طنز ۳ نفر با ۱۳ قطعه شعر، و در بخش ویژه ترانه ۳۳ نفر با ۱۳۶ قطعه شعر آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

شایان ذکر است در این برنامه از پنجمین مجلد کتاب (پایتخت شعر) حاوی منتخبی از اشعار ارسال شده به جشنواره شعر نیاوران نیز رونمایی خواهد شد.

آیین اختتامیه پنجمین جشنواره  سراسری شعر نیاوران، پنجشنبه ۲۳ آبان ماه ساعت ۱۷ با حضور شاعران، شرکت‎کنندگان و علاقمندان شعر و ادب در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.
 
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: پانا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۸
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۱۹
منبع: دفاع مقدس
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۵۱
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۰۹:۲۱
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۸/۱۸ ۲۳:۱۸

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار