۱۳:۰۴
منبع: مهر
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27502025
جشن تقدیر از مروجان کتابخوانی و تجلیل از کتابداران وزارت نیرو

جشن تقدیر از مروجان کتابخوانی و تجلیل از کتابداران وزارت نیرو

اختتامیه ششمین جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی و آیین تقدیر از کتابداران و کتابخوانان برتر وزارت نیرو در ایام بیست و هفتمین دوره هفه کتاب ایران برگزار می‌شود.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از ستاد خبری و رسانه‌ای بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، ابراهیم حیدری، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی‌های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از برگزاری  اختتامیه جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی خبر داد. به گفته او این مراسم روز شنبه (۲۵ آبان ماه) همزمان بیست و هفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از ساعت ۱۴ تا ۱۶ در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این مراسم از برگزیدگان ترویج کتابخوانی در حضور معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر می‌شود.

حیدری همچنین از برگزاری کارگاه برای برگزیدگان ترویج کتابخوانی خبر داد و گفت: صبح همین روز نیز کارگاهی با حضور مروجان کتابخوانی برگزار خواهد شد. بعد از مراسم اختتامیه و از ساعت ۱۹-۱۷ نیز مجمع عمومی شبکه مروجان کتابخوان کشور برگزار و درباره برنامه‌های آتی مروجان کتابخوانی و چشم‌اندازهای آن بحث و تبادل نظر خواهد شد.

همچنین رئیس گروه مرکز اطلاعات علمی، اسناد و کتابخانه‌های وزرات نیرو برنامه‌های شرکت‌های زیر مجموعه وزرات نیرو در بیست و هفتمین هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران را تشریح کرد.

سحر جوادپور درباره برنامه‌های این سازمان در هفته کتاب گفت: وزرات نیرو با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در طول سال فعالیت‌های مستمر و فعالی در شرکت‌های زیر مجموعه وزرات نیرو برگزار می‌کند که این فعالیت‌ها در هفته کتاب پُر رنگ‌تر و با اشتیاق بیشتری میان این اعضا برگزار می‌شود.

وی افزود: اجرای طرح «کتابت را جای بگذار»، ایجاد کتابخانه برای مراجعان وزارت نیرو با ۵۰ عنوان کتاب، برگزاری نشست‌های نقد و بررسی کتاب از جمله این برنامه‌ها هستند. همچنین روز یکشنبه ۲۶ آبان با حضور معاون وزیر نیرو از پنج کتابخوان، ده کتاب‌دار فعال و مولفان کتاب در شرکت‌ها و موسسات زیرمجموعه وزرات نیرو تجلیل خواهد شد.

جوادپور با اشاره به برنامه بازدید از کتابخانه‌ها در هفته کتاب گفت: بازدید از کتابخانه‌ها دیگر برنامه‌ شرکت‌های زیرمجموعه وزرات نیرو در هفته کتاب است و برای این منظور مدیران و کارکنان شرکت‌های وزارت نیرو روز سه‌شنبه (۲۸ آبان) از کتابخانه و موزه ملی ملک بازدید خواهند کرد.

بیست و هفتمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ ۲۳ تا ۳۰ آبان ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود. 

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۴۱
منبع: همشهری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۹
منبع: ایبنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۲۱
منبع: مهر
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۱۶
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۵۴
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۵۱
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۱۱
منبع: مهر
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۰۴
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۵۱

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار