۱۳:۱۱
منبع: پارسینه
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27502243
فروش جوراب چند میلیون دلاری مایکل جکسون +تصاویر

فروش جوراب چند میلیون دلاری مایکل جکسون +تصاویر

پیش بینی می‌شود جوراب معروف مایکل جکسون در «راه رفتن در مهتاب» moon walk که در سال 1983 میلادی پوشیده بود، بیش از یک میلیون دلار در یک حراجی علنی به فروش برسد.
به اشتراک بگذارید:

پس از نزدیک به یک دهه از فوت مایکل جکسون، پیش بینی می‌شود جوراب معروف او در «راه رفتن در مهتاب» Moon Walk که در سال ۱۹۸۳ میلادی پوشیده بود، بیش از یک میلیون دلار در یک حراجی علنی به فروش برسد. خواننده «تِریلر» که در سال ۲۰۰۹ میلادی و نزدیک به سن پنجاه سالگی از دنیا رفت، این جوراب درخشان سفید و ضخیم را در اجرای «دیروز، امروز تا ابد» نیز پوشیده بود.

فروش جوراب چند میلیون دلاری مایکل جکسون

شرکت Gotta Have Rock and Roll که در نیوجرسی واقع است، جوراب را به عنوان جزئی از کلکسیون «فرانک دیلیو» در هفته‌های آینده در معرض فروش خواهد گذاشت. به علاوه نامه‌ای که این خواننده اسطوره‌ای به مدیر برنامه از دنیا رفته اش نوشته و امضا شده نیز جزء وسایل در معرض فروش است.

فروش جوراب چند میلیون دلاری مایکل جکسون

در این میان گواهی نامه‌ای از سوی همسر فرانک به چشم میخورد، او امضا داده که این جوراب واقعاً برای مایکل جکسون است و نخستین بار آن را در Moon Walk پوشیده است.

فرانک که در آگوست سال ۲۰۱۱ میلادی و در سن ۶۳ سالگی از دنیا رفت، از سال ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۹ میلادی، مدیر برنامه‌های جکسون بود و این وسایل را مایکل جکسون به عنوان هدیه سپاسگزاری به او داد.

فروش جوراب چند میلیون دلاری مایکل جکسون

پایین‌ترین قیمت جوراب از ۱۰۰ هزار دلار شروع می‌شود و پیش بینی می‌شود که خریداران قیمت آن را تا دو میلیون دلار برسانند. لیست فروش شامل پنجاه مورد از مجموعه شخصی دیلیو است که وی طی سال‌های همکاری با مایکل جکسون جمع آوری کرده است.

فروش جوراب چند میلیون دلاری مایکل جکسون

علاقه‌مندان به جکسون می‌توانند یک دیسک Thriller با امضا پلاتینی و طلایی همچنان مجموعه‌ی پس از مرگ The Is It جکسون و سایر موارد منحصر به فرد او را خریداری کنند. این حراج از ۱۳ تا ۲۲ نوامبر برگزار می‌شود.

فروش جوراب چند میلیون دلاری مایکل جکسون

 
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
اخبار مشابه

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار