۱۵:۲۱
منبع: دانشجو
دسته:
کد خبر: 27505938
کسب 2 جایزه بین‌المللی برای انیمیشن «آقای گوزن»

کسب 2 جایزه بین‌المللی برای انیمیشن «آقای گوزن»

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، انیمیشن کوتاه «آقای گوزن» به کارگردانی مجتبی موسوی و محصول مشترک سازمان سینمایی حوزه هنری در ادامه حضورهای جهانی خود، این بار به عنوان بهترین فیلم کوتاه دهمین دوره جشنواره بین‌المللی ایرانیان لندن انتخاب شد. همچنین این فیلم موفق به کسب جایزه ویژه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن «بنجالوکا» کشور بوسنی و هرزگووین شد. فیلم کوتاه «آقای گوزن» در جشنواره بین‌المللی مذاهب امروز ایتالیا که از 18 الی 26 آبان در شهر ترنتو ایتالیا در حال برگزاری است، حضور دارد. هفته آینده نیز، این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کوتاه «پاف» که از 28 آبان الی 6 آذر ماه در کشور استونی برگزار می‌شود، به نمایش درخواهد آمد. از دیگر حضورهای مهم بین‌المللی این فیلم می‌توان نمایش در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن لندن (لیاف) اشاره کرد که از 8 الی 17 آذرماه سال جاری در شهر لندن برگزار می‌شود.
به اشتراک بگذارید:
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی حوزه هنری، انیمیشن کوتاه «آقای گوزن» به کارگردانی مجتبی موسوی و محصول مشترک سازمان سینمایی حوزه هنری در ادامه حضور‌های جهانی خود، این بار به عنوان بهترین فیلم کوتاه دهمین دوره جشنواره بین‌المللی ایرانیان لندن انتخاب شد. همچنین این فیلم موفق به کسب جایزه ویژه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن «بنجالوکا» کشور بوسنی و هرزگووین شد.

فیلم کوتاه «آقای گوزن» در جشنواره بین‌المللی مذاهب امروز ایتالیا که از ۱۸ الی ۲۶ آبان در شهر ترنتو ایتالیا در حال برگزاری است، حضور دارد. هفته آینده نیز، این فیلم در جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کوتاه «پاف» که از ۲۸ آبان الی ۶ آذر ماه در کشور استونی برگزار می‌شود، به نمایش درخواهد آمد.

از دیگر حضور‌های مهم بین‌المللی این فیلم می‌توان نمایش در هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن لندن (لیاف) اشاره کرد که از ۸ الی ۱۷ آذرماه سال جاری در شهر لندن برگزار می‌شود.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۳:۴۶
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۳:۴۴
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۳:۴۱
منبع: روزنامه آفتاب یزد
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۳:۴۱
منبع: ایرنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۷:۵۲
منبع: عصر ایران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۷:۲۱
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۵۲
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۴۷
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۳۳
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۳۹
منبع: برنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۴:۰۹
منبع: جماران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۵۰
منبع: همشهری
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۳۱
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۳۰
منبع: ایسنا
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۲۹
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۳:۱۳
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۵۵
منبع: بهار
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۲:۳۷

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار