۱۶:۳۶
منبع: مهر
دسته: فرهنگی
کد خبر: 27507813
ویژه‌برنامه‌های رادیوهای «پیام» و «آوا» در هفته وحدت

ویژه‌برنامه‌های رادیوهای «پیام» و «آوا» در هفته وحدت

مدیر رادیو پیام و رادیو آوا از برنامه‌های این ددو شبکه در هفته وحدت یاد کرد.
به اشتراک بگذارید:

به گزارش خبرنگار مهر، شهرام ملازاده مدیر رادیو پیام و آوا شهرام با اشاره به برنامه «پیام همدلی» گفت: این برنامه حاوی داستان های کوتاه و شنیدنی از زندگی، فضائل و سیره حضرت رسول اکرم (ص) از میلاد آن حضرت تا بعثت است. همچنین در این هفته با بهره گیری از سخنان بزرگان، کلام رهبری و امام راحل(ره) نکاتی در باب وحدت مسلمانان در فواصل برنامه ها ارائه خواهد شد.

مدیر رادیو پیام و آوا با اشاره به برنامه کوتاه «آوای همدلی» افزود: در این برنامه باارائه مطالبی پیرامون وحدت مسلمانان ترانه های مناسب و مرتبط با موضوع وحدت مسلمانان پخش می شود. همچنین در طول بخش های مختلف این رادیو مطالب مفید و موسیقی ‌های جذابی به مناسبت میلاد باسعادت حضرت رسول اکرم (ص) و وحدت مسلمین تقدیم شنوندگان خواهد شد.

شنوندگان رادیو پیام و آوا ضمن دریافت موسیقی های ویژه هفته وحدت، ولادت حضرت رسول اکرم( ص) و ولادت حضرت امام جعفرصادق (ع) از طریق رادیو نمای شبکه پیام و آوا می توانند بیننده تصاویر ارسالی خود از مراسم و جشن های این هفته با عکس و مشخصات خود باشند. مخاطبان برای ارسال تصاویر می توانند به سایت رادیو پیام و رادیو آوا مراجعه و اطلاعات لازم را دریافت کنند.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۵:۳۶
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۱:۱۰
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۰:۱۵
منبع: شبستان
۱۳۹۸/۰۸/۱۹ ۱۰:۰۱

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار