۱۰:۰۸
منبع: عصر خبر
دسته: بین الملل
کد خبر: 27534484
پاسخ تند مقتدی صدر به آمریکا

پاسخ تند مقتدی صدر به آمریکا

رهبر جریان صدر اعلام کرد، هرگز اجازه نخواهد داد آمریکا، عراق را به سوریه به عنوان یک صحنه دیگر برای درگیری و مناقشه تبدیل کند.
به اشتراک بگذارید:
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، مقتدی صدر رهبر جریان صدر که به نوعی تظاهرات‌های اخیر در عراق را حمایت می‌کند در سلسله توییت‌هایی تهدید کرد، اگر انتخابات زودهنگامی که وی قبلا خواستار آن شده بود، تحت نظارت آمریکا باشد، هرگز ساکت نخواهد ماند.

صدر همچنین با بیان اینکه کشورش نیازی به کشورهای مستکبر و کمک دیگران ندارد، تهدید کرد که در صورت مداخله بار دیگر آمریکا تظاهرات میلیونی به راه خواهد انداخت.  

وی افزود، بار دیگر آمریکای اشغالگر ثابت کرد که حشره‌ای است که در امور دیگران مداخله می‌کند اما عراق و ملتش کسانی هستند که تصمیم می‌گیرند خصوصا اگر توجه کنیم درمی‌یابیم که اشغالگری آن، افراد فاسد را روی کار آورد و آنها را بر ملت ما مسلط کرد، آمریکا خواهان عدم قطع اینترنت است در حالیکه خودش در این اینترنت رئیس مآبانه رفتار می‌کند.

صدر خطاب به آمریکا گفت: دخالت در امور را متوقف کنید عراق افراد بزرگی دارد که می‌توانند از آن حمایت کنند و نیازی به مداخله شما یا غیرشما ندارند.  

رهبر جریان صدر تصریح کرد: خواسته ما انتخابات زودهنگام است اما هرگز اجازه نخواهیم داد تحت نظارت آمریکا باشد هرگز به آمریکا اجازه موج سواری برای تبدیل عراق به سوریه و صحنه دیگر درگیری را نمی‌دهیم.

صدر اظهارات خود را این گونه خاتمه داد که آمریکا اگر بار دیگر دخالت کند پایان موجودیت آن با تظاهرات میلیونی خشمگین با دستور مستقیم ماست سرزمین من آزاد و مقاوم است نیازی به کشورهای مستکبر و کمک دیگران ندارد.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۰۰:۵۲
منبع: روزنامه جمهوری اسلامی
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۰۰:۵۲
منبع: فرارو
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۳:۴۷
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۳:۰۶
منبع: رسا
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۸:۳۳
منبع: تابناک
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۸:۲۱
منبع: روزنامه قدس
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۴:۴۱
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۳:۵۰
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۲:۱۵
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۲:۱۳
منبع: انصاف
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۱:۳۴
منبع: ایران آنلاین
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۱:۰۵
منبع: بصیرت
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۱:۰۵
منبع: بازارنیوز
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۰۹:۴۰
منبع: پنج‌نه‌هشت
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۰۹:۳۳
منبع: شهید نیوز
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۰۹:۲۹
منبع: شهید نیوز
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۰۹:۱۴
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۰۸:۴۴

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار