۱۵:۲۵
دسته: ورزشی
کد خبر: 27544578
جانشین احتمالی داورزنی کیست؟

جانشین احتمالی داورزنی کیست؟

مهدی قدمی معاون سابق سازمان تربیت بدنی اصلی‌ترین گزینه جانشینی محمدرضا داورزنی در معاونت قهرمانی وزارت ورزش است. گزینه‌ای که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بزودی به عنوان سرپرست معاونت ورزش قهرمانی این وزارتخانه معرفی خواهد شد. به گزارش شوراآنلاین، محمدرضا داورزنی معاون پیشین قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به علت حضور در انتخابات فدراسیون … نوشته جانشین احتمالی داورزنی کیست؟ اولین بار در خبرگزاری شورا آنلاین. پدیدار شد.
به اشتراک بگذارید:

مهدی قدمی معاون سابق سازمان تربیت بدنی اصلی‌ترین گزینه جانشینی محمدرضا داورزنی در معاونت قهرمانی وزارت ورزش است. گزینه‌ای که اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، بزودی به عنوان سرپرست معاونت ورزش قهرمانی این وزارتخانه معرفی خواهد شد.

به گزارش شوراآنلاین، محمدرضا داورزنی معاون پیشین قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به علت حضور در انتخابات فدراسیون والیبال روز دوشنبه از سمت خود در وزارت ورزش استعفا کرد، اکنون مهمترین بحث، انتخاب جایگزین داورزنی است و وزارت ورزش نیز از روزهای قبل در تکاپو است که هر چه سریع تر معاون جدید را معرفی کند.

در این میان اسامی و گزینه هایی زیادی مطرح شده  و حتی گفته می‌شود که خود داورزنی نیز علی رغبتی را به وزیر ورزش پیشنهاد کرده اما وزیر ورزش مذاکراتی را با نفرات مدنظرش داشته است.

مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو و مهدی قدمی معاون سابق پشتیانی سازمان تربیت بدنی و نایب رییس اسبق کمیته ملی المپیک نیز گزینه‌ سرپرستی معاونت قهرمانی هستند.

بر اساس اطلاع ایسنا، تاکنون “قدمی” جدی‌ترین گزینه برای معاونت قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به احتمال فراوان طی روزهای آینده به عنوان جایگزین داورزنی معرفی خواهد شد.

قدمی اکنون با حکم رییس دفتر رییس جمهور و رییس نهاد ریاست جمهوری به عنوان معاون پشتیبانی نهاد ریاست‌جمهوری مشغول فعالیت است.

مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: روزنامه جوان
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۰۰:۰۵
منبع: رجانیوز
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۰۰:۰۵
منبع: فرارو
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۲:۵۷
منبع: روزنامه وطن امروز
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۲:۴۵
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۲:۱۷
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۱:۵۰
منبع: پارسینه
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۱:۳۵
منبع: دنیای اقتصاد
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۱:۳۵
منبع: خبر آنلاین
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۱:۲۸
منبع: انصاف
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۱:۱۵
منبع: باشگاه خبرنگاران
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۱:۰۱
منبع: عصر ایران
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۷:۵۶
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۵:۵۷
منبع: مشرق
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۳:۰۳
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۱:۵۶
منبع: ایمنا
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۱:۲۷
منبع: ایران‌اکونومیست
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۰۸:۰۲
منبع: پانا
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۲۰:۰۳
منبع: افکار
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۹:۴۵
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۰ ۱۹:۳۵

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار