۰۰:۱۶
دسته: سیاسی
کد خبر: 27552719
توان بسیج کنندگی ایران واشنگتن را سردرگم کرده است

توان بسیج کنندگی ایران واشنگتن را سردرگم کرده است

توان بسیج کنندگی انقلاب اسلامی ضمن به شکست کشاندن راهبرد امریکا در ایجاد و بهره‌برداری از فتنه داعش برای جلوگیری از گسترش امواج بیداری اسلامی، واشنگتن را دچار سردرگمی راهبردی کرده است.
به اشتراک بگذارید:
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش ایرنا، علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی صبح دیروز در افتتاحیه چهارمین همایش جامعه اطلاعاتی سپاه با تبیین ریشه‌های تاریخی تعیین مرز‌های نوین قدرت پس از فروپاشی شوروی اظهار داشت: حضرت امام (ره) با پیش‌بینی فروپاشی شوروی و نظام دوقطبی در جهان سنگ بنای پیشتازی و تولید قدرت از سوی جمهوری اسلامی را بر پایه راهبرد نه شرقی ونه غربی پایه‌گذاری کرد.

وی ظهور جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک نظام مردمی و مقتدر در نظام بین‌الملل را تحولی قابل توجه در تعیین مرز‌های نوین قدرت عنوان کرد و گفت: در طول چهار دهه گذشته ایجاد ثبات داخلی، تولید توان دفاعی ملی، دستیابی به قدرت عمق راهبردی و پیشرفت در فناوری‌های نو و هسته‌ای موجب افزایش روز افزون نقش و تأثیرگذاری ایران در معادلات منطقه‌ای و جهانی شده است.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی در ناکام سازی راهبرد‌های امریکا در غرب و شرق آسیا، حمایت از رژیم صهیونیستی و استقرار نظام تک قطبی در جهان گفت: توان بسیج کنندگی انقلاب اسلامی ضمن به شکست کشاندن راهبرد امریکا در ایجاد و بهره برداری از فتنه داعش برای جلوگیری از گسترش امواج بیداری اسلامی، واشنگتن را دچار سردرگمی راهبردی کرده است.

شمخانی نقش و جایگاه دستگاه‌های اطلاعاتی به‌ویژه سازمان اطلاعات سپاه در کسب موفقیت‌های شگرف جمهوری اسلامی ایران را بسیار مهم و تعیین کننده عنوان کرد و افزود: خوشبختانه تجربیات جنگ، مقابله با ضدانقلاب داخلی و مواجهه با عملیات پیچیده سرویس‌های اطلاعاتی خارجی، دستگاه‌های اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران را به سطح قابل قبولی از آمادگی و مهارت حرفه‌ای رسانده است. وی افزود: امروزه حوزه کارکردی اطلاعات فراتر از پشتیبانی از بخش عملیات شده و ایفای نقش مستقل و عملیاتی از سوی دستگاه‌های اطلاعاتی به ضرورتی غیرقابل اجتناب تبدیل شده است.

شمخانی ضمن قدردانی از فعالیت‌های سازمان اطلاعات سپاه در کشف و خنثی‌سازی توطئه‌های خارجی و مقابله با ضد انقلاب داخلی افزود: سپاه نماد غیرقابل تغییر انقلاب بوده و قرابت یا دوری افراد و جریانات خودی از این شجره طیبه شاخص مهم میزان عشق به انقلاب و ارزش‌های جاودان آن است.
مسئولیت صحت محتوای اخبار بر عهده خبرگزاری منبع و منتشر کننده آن است و خبروان صرفا این خبر را بازنشر داده است.
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۲ ۰۰:۴۴
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۳:۵۲
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۳:۵۱
منبع: برترینها
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۳:۴۹
منبع: شبکه خبر
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۳:۳۰
منبع: دانشجویان ایران
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۲:۴۶
منبع: روزنامه وطن امروز
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۲:۴۵
منبع: صدا و سیما
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۲۲:۰۱
منبع: شهید نیوز
۱۳۹۸/۰۸/۲۱ ۱۸:۴۸

خط های خبری

پربازدیدترین اخبار

مهمترین اخبار